ІІ Всеукраїнський урок доброти

ІІ Всеукраїнський урок доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

02 жовтня 2019 року Слов’янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 23 Доноблради долучилася до проведення Всеукраїнського уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, ініційованого «БФ «Щаслива лапа», за підтримки Міністерства освіти і науки України (лист №4/1978-19 від 20.09.19).

Етичне ставлення до тварин

Педагоги школи провели десять тематичних уроків у 1-10 класах. На заняттях, які проходили у різному форматі (ігри, бесіди, інтерактивні уроки, проекти, вікторини) учні мали можливість ознайомитись із правилами етичного ставлення до тварин, гуманними шляхами розв’язання проблеми безпритульних собак та котів, а також чинними правовими нормами, що стосуються захисту тварин від жорстокого поводження з ними.

Проведення даної акції приурочене до Всесвітнього дня тварин, який відзначають 4 жовтня.

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!