Легкоатлетичний марафон

06.09.2019 р. з нагоди Дня міста «Слов’янську 374» та Дня фізичної культури і спорту у Слов’янській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів № 23 Доноблради відбувся загальношкільний спортивний захід «Легкоатлетичний марафон».

Учасники марафону

Відповідальним за проведення заходу та його керівником був вихователь школи, суддя національної категорії Одинченко І. В.

У марафоні взяли участь учні 1-12 класів разом із вихователями та вчителями.

Першими на дистанцію марафону вийшли в.о. директора школи Ушкалова Н. В., педагог-організатор Сіробаба Я. В. та керівник методичного об’єднання вихователів Соколова Л. І.

Після забігу діти та дорослі стали учасниками та вболівальниками спортивних змагань серед 3 шкільних команд: 2 команди хлопців та команда дівчат. Усі присутні отримали масу позитивних емоцій та незабутніх вражень.

Тільки вперед!

Пишаємося нашою спортивною адміністрацією і бажаємо ще більше нових перемог та руху тільки вперед!

Дорогих слов’янців та гостей вітаємо з Днем нашого міста! Нехай Слов’янськ для кожного з вас буде особливим, нехай тут народжується щастя і кохання, хай це місто росте і розвивається, обдаровуючи нас світлими мріями і добрими сподіваннями!

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!