Любіть Україну

23 лютого 2019 року у Центральній бібліотеці міста Слов’янська відбувся відкритий конкурс читців, поетів та художників «Любіть Україну!», присвячений вшануванню пам’яті поета-земляка Володимира Сосюри.

Почесним гостем конкурсу був правнук великого поета, громадський діяч – Олексій Сосюра!

Мета конкурсу

• – зміцнення творчих контактів між учасниками конкурсу, шанувальниками творчості Володимира Сосюри;
  • – розвиток поетичного та образотворчого мистецтва, підвищення його художнього рівня;
  • – оновлення змісту та розширення творчих зв’язків з Національною спілкою письменників України, з літературними організаціями різних областей України, Білорусі та інших країн, вченими з питань відродження української літератури, культури, образотворчого мистецтва.

Завдання конкурсу «Любіть Україну!»

• – активізація організаційно-творчої, пошукової роботи, інтенсивний обмін досвідом роботи з питань популяризації творчості Володимира Сосюри;
  • – привернення уваги широкої громадськості до вивчення життєвого шляху, творчої спадщини Володимира Сосюри;
  • – виявлення обдарованих дітей і молоді, виховання їхнього духовного світогляду; сприяння розвитку творчих здібностей.

У номінації «Читці» першої вікової групи як виконавець-аматор узяв участь учень 6-А класу нашої школи Грицько Максим (керівник Бєляєва О.О.). Хлопчик декламував поезію В. Сосюри «Знову пахне липа юністю, весною».

Критерії оцінювання конкурсу

Серед великої кількості талановитих учасників журі було складно визначити переможців. Члени журі оцінювали виступаючих за такими критеріями:

• – артистичність;
  • – орфоепія та логіка сценічного мовлення;
  • – емоційність та виразність виконання;
  • – динаміка та чистота виконання;
  • – сценічна культура;
  • – відповідність костюма учасника твору, що виконується.

Не дивлячись на велику конкуренцію, Грицько Максим посів ІV місце.

Нагороджував Максима Олексій Сосюра, який вручив грамоту з особистим підписом і побажаннями! Також Грицько Максим отримав подарунки і макет книги В. Сосюри, зроблений зі соледарської солі.

Вітаємо Грицька Максима з призовим місцем і бажаємо натхнення, впевненості у своїх силах і майбутніх перемог!

Дякуємо організаторам конкурсу «Любіть Україну»: Донецькому обласному навчально-методичному центру культури й Управлінню культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації.

Окреме спасибі рідним Максима, які прийшли підтримати хлопця!

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!