Мандруємо країнами Євросоюзу

З метою популяризації європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учнів, ознайомлення з життям людей в країнах Євросоюзу, їх культурою, історією, традиціями у Слов’янській спеціальній загальноосвітній школі №23 був реалізований проект «Мандруємо країнами Євросоюзу».

Країни Євросоюзу

Протягом навчального року кожний клас вивчив та презентував свої країни Євросоюзу.

Усі подорожі виявилися дуже цікавими, пізнавальними та захоплюючими. 17 травня 2019 року, напередодні Дня Європи в Україні, відбувся фінальний гала-концерт проекту, де були представлені класами творчі номери: народні пісні, танці, інструментальні музичні композиції різних європейських країн.

Робота над проектом нікого не залишила байдужим, згуртувала учнів, педагогів, батьків. Щоб рухатись уперед, треба не тільки любити Україну, а й знати та поважати своїх сусідів. Живімо з Європою!

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!