Перша книга кожної людини – Буквар.

Перша книга кожної людини – Буквар

У житті все починається з малого: з зернятка – хліб, з промінчика – сонечко, з цеглинки – дім. А знання – з першої книги кожної людини – Букваря.

Прощавай, Букварику

20 квітня 2019 року учні 1-В класу Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів № 23 Донболради святкували свою першу шкільну перемогу – вони закінчили вивчати Буквар.

До цього свята дітки разом зі своєю вчителькою Котляровою Тетяною Анатоліївною старанно готувалися. Розділити радість із першокласниками прийшли батьки, бабусі, педагоги й адміністрація школи.

На початку свята діти присвятили вірші своєму другові Букварю та взяли участь у театралізованому дійстві «Прощавай, Букварику» разом із такими героями: Буквар, Алфавіт, Голосні, Приголосні, Баба-Яга, Грицько і Маруся, Маша і Ведмідь, Незнайко, Буратіно, Поліцейські, Циганка Гага.

На святі діти не тільки попрощалися зі своєю першою шкільною книгою, а й показали, чого вони навчилися протягом навчального року: декламували вірші, співали пісні, демонстрували свої знання, виконували рухалочку «Черепаха Аха», реп «НУШ – майбутнє наше», фінську польку.

Закінчення першого класу

На згадку про цей знаменний Буквар нагородив першокласників Дипломом за успішне закінчення першого класу.

Свято «Прощавай, Букварику» закінчилося шоу аніматорів з улюбленими мультиплікаційними героями.

Свято Букварика скінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті.

Вітаємо учнів 1-В класу з успішним завершенням свого першого навчального року і бажаємо наснаги для нових звершень!

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!