Повір у себе 2019

Всеукраїнський турнір із плавання «Повір у себе»

09.02.2019 р. – 10.02.2019 р. у басейні КП Фізкультурно-оздоровчого комплексу м. Слов’янська проходив ХІ відкритий Всеукраїнський турнір із плавання «Повір у себе» на призи Героя України, Заслуженого майстра спорту України Віктора Смирнова.

Очолював спартакіаду департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної адміністрації, Донецький регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт», Слов’янська міська рада, Донецька обласна ДЮСШ для осіб з інвалідністю.

Партнерами змагань були: Бахтєєва Тетяна Дмитрівна, Слов’янський міський голова Лях Вадим Михайлович, громадська організація осіб із вадами зору «Дотик», ТОВ «Словтранс», ФОП Яцура В.С. та інші.

У змаганнях взяли участь

У змаганнях взяли участь 143 плавці із 11 областей України: Київської, Луганської, Харківської, Запорізької, Одеської, Волинської, Чернігівської, Донецької, Львівської, Миколаївської.

В котрий раз юні плавці Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 23 Донецької обласної ради продемонстрували силу свого характеру, жагу до перемоги і вибороли свої заслужені перемоги.

Переможці

Чернов Максим (5-Б) – ІІІ дорослий розряд, виборов чотири золоті медалі.

Гардуз Марія (5-А кл.) – кандидат у майстри спорту України посіла одне І і три ІІІ місця. За результатами змагань із 143 плавців Маша зайняла 13 місце.

Грицько Максим (6-А кл.) – два ІІ місця, одне ІІІ місце.

Сухоносов Максим (6-А кл.) – два ІІ місця, одне ІІІ місце.

Мягких Анастасія (5-А) – ІІІ юнацький розряд, три ІІІ місця.

Загалом учні Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 23 поклали у скарбничку 18 медалей, отримали грамоти, подарунки та грошові премії.

Вітаємо юних спортсменів із перемогою і бажаємо подальших успіхів!

Галерея зі змагань

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!