Спартакіада «Повір у себе» 2019

12-14 березня 2019 року у Слов’янській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів № 23 Донецької обласної ради проходили змагання з голболу серед дітей із візуальними порушеннями у рамках програми Спартакіади Донецької області «Повір у себе».

Ці спортивні дні принесли усім учасникам позитивні враження та неповторні емоції!

У змаганнях взяли участь 18 спортсменів-вихованців школи (у молодшій та старшій групі), тренером яких є педагог інтернату Одинченко І.В.

Гра лідерів

У результаті цікавої та напруженої гри лідерами у молодшій групі стала команда дівчат «Зефір», у старшій групі – команда хлопців (учні 10-11 класів) – «NaVi».

Переможці спартакіади «Повір у себе»

Переможці Спартакіади «Повір у себе» були нагороджені грамотами та медалями від Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю.

Кращими спортсменами змагань визнані Нікітіна В. (8-А клас), Хованський І. (6-А клас), Шиконян Д. (11 клас).

Вітаємо переможців змагань та бажаємо голболістам продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!