Свято Першого дзвоника

Яскравими вишиванками, барвистими квітами, піднесеним настроєм і веселими усмішками відзначили Свято Першого дзвоника 02.09.2019 року у Слов’янській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів № 23 Донецької обласної ради.

Вересневе свято – День знань

Свято відкрилося Державним Гімном України. За доброю традицією, після натхненного виконання Гімну всіма присутніми президент шкільної організації «Веселка» Шиканян Д. з ученицею 12 класу Гнатюк Н. підняли шкільний прапор.

В.о. директора школи Ушкалова Н.В. привітала всіх з чудовим вересневим святом – Днем знань, який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, педагогам і вихователям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів. І щоб кожен з учнів за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

Гості свята

Шановні гості свята, Котляров М.В.Голяєва Н.І., Драний В., Бабенко Є. та ін.. побажали здобувачам освіти терпіння, нових звершень та міцних знань.

Вітальні слова та найкращі побажання адресувалися насамперед учням-першачкам, які приємно вразили всіх присутніх вмінням розповідати вірші і брати активну участь у загальношкільних заходах.

Учні 3-11 класів (вихованці педагога школи Гладиш Л.Ф.) продемонстрували свої таланти у виконанні танців і пісень, видовищним флешмобом.

І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить, коли лунає Перший Дзвоник. На перший урок покликав хвилюючим акордом шкільний дзвінок у виконанні дванадцятикласника і першокласниці.

Вітаємо з Днем знань! Нехай у житті кожного українця завжди буде місце знанням і мудрості!

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!