Мовно-літературний конкурс імені Т.Г. Шевченка

Є дні, що минають непомітно і зникають без сліду. Нічого не залишають по собі, нічого не знаменують собою. Але є день, що ніколи не минає, що завжди з нами.

Україна у долі своїй має такий день – 9 березня. День, який явив світові Шевченка – великого сина українського народу.

Тарас Шевченко

Тарас Шевченко – геній, мислитель, пророк, художник, поет. Людина незвичайної долі й надзвичайного таланту, що здобула світову славу.

Тарас Шевченко звеличив Україну та її народ, підніс його духовну велич і красу на найвищий рівень. Пізнавати Шевченка – це пізнавати історію!

Свято рідного слова

До дня народження Кобзаря 10 березня 2020 року у Слов’янській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів № 23 Доноблради під керівництвом педагогів-мовників Бєляєвою О.О., Козловою О.В. відбувся мовно-літературний конкурс імені Т.Г. Шевченка серед учнів 7-10 класів.

Конкурс імені Т.Шевченка – це свято рідного слова, це щорічний загальнонаціональний захід, спрямований на підвищення рівня знань з української мови і літератури,  виховання у молодого покоління любові до мови українського народу,  можливість перевірити свої знання і сили, відчути власну причетність до великої когорти шанувальників творчості Кобзаря.

Бажаємо всім учасникам конкурсу успіхів у вивченні державної мови, національної культури та творчості видатного українського письменника!

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!