Місце шани і вдячності

24 лютого 2022р... Початок повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України.... Цей день докорінно змінив життя всього нашого народу.

На захист незалежності, суверенітету, територіальної цілісності і самого існування держави України в єдиному пориві піднялися її незламні герої-патріоти: воїни ЗСУ і підрозділів Територіальної оборони, потужний волонтерський рух, рятівники, медики, працівники критичної інфраструктури. Мужньо і самовіддано вони вписують свої імена в літопис Перемоги українського народу над підступним російським агресором.

Серед наших новітніх героїв - випускники і співробітники школи, члени їх родин і родин учнів.
І наш святий обов'язок - знати і шанувати кожного, хто став на захист Батьківщини і допомагає мирним громадянам пережити воєнне лихоліття.

З цією метою наша школа доєднується до реалізації загальнодержавного проекту "Місце шани і вдячності". Дізнаємося про наших героїв, шануємо, підтримуємо, доводимо, що ми єдині, свідомі, нескорені, пишаємося своєю країною!
Все буде Україна!!!!