![Мовно-літературний конкурс імені Т.Г. Шевченка](https://shkola-internat.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/20200310_112347-300x200.jpg)
Мовно-літературний конкурс імені Т.Г. Шевченка
Є дні, що минають непомітно і зникають без сліду. Нічого не залишають по собі, нічого не знаменують собою. Але є день, що ніколи не минає, що завжди з нами.
Є дні, що минають непомітно і зникають без сліду. Нічого не залишають по собі, нічого не знаменують собою. Але є день, що ніколи не минає, що завжди з нами.
Березень – перший місяць весни. Березень – це початок тепла, краси. І тому не випадково перше свято весни – День жінок.