![](https://shkola-internat.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/Dgeyden-300x200.png)
З пухнастими до перемоги
Всеукраїнський флешмоб «З пухнастими до перемоги»
Всеукраїнський флешмоб «З пухнастими до перемоги»
Творчість всупереч війні. Сьогодні рідна Україна переживає найстрашніші часи. Але наша єдність, взаємодія, підтримка і незламність духу зробили нас вже переможцями.
Час не гай − напрям обирай! У кожної людини є свобода вибору – щодня, щохвилини. Вибір різний за ступенем серйозності і важливості.
Міжнародний день захисту дітей – «INTERNATIONAL DAY FOR PROTECTION OF CHILDREN». Хай війни стихають від сміху дитини,Душа очищається, серце співа…Захист дитинства у цілому світі –Це місія честі, любові, добра.