Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей – «INTERNATIONAL DAY FOR PROTECTION OF CHILDREN».

Хай війни стихають від сміху дитини,
Душа очищається, серце співа…
Захист дитинства у цілому світі –
Це місія честі, любові, добра.

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою.

День захисту дітей – міжнародне свято, яке відзначається 1 червня. Це свято створене з метою нагадати нам, дорослим, що діти – це самостійні особистості зі своїми страхами і проблемами. Всі діти потребують підтримки та захисту від дорослих. І сьогодні перед Україною постають нові виклики у сфері захисту прав дітей у зв’язку з ескалацією насильства, бойових дій на території областей нашої держави.

Діти України за мир!

До  Міжнародного дня захисту дітей для любих вихованців педагоги Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради провели в онлайн-форматі різноманітні  цікаві та веселі заходи:

• виставку малюнків «Діти України за мир!» здобувачів освіти 1-12 класів і батьків;
  • челендж «Яскраві барви дитинства»;
  • майстер-класи:
    • «Збережемо дітей України!» (аплікація з побутового матеріалу) –  педагог Берлін Тетяна;
    • «Вітряк» (вирізання з паперу) – педагог Коваленко Вікторія;
    • «Соняшник» (аплікація з кольорового паперу) – педагог  Соцька Ірина;
    • «Робот» (поробка з побутового матеріалу) – педагог  Савін Максим;
    • «Морозиво», «Льодяник»  (виготовлення виробів у техніці «Оригамі») – Савіна Наталія.

Яскраві і незабутні враження подарували всім присутнім учасники вокального ансамблю школи «Без обмежень»  (керівник Гладиш Людмила) музичним привітанням «Дитинство не втрачай!»

Цього дня тривала атмосфера свята та радості і, дивлячись на задоволених дітей, ми віримо, що їх чекає щасливе майбутнє і  що вже наступного року українські діти зустрічатимуть свято не в підвалах під обстрілами, а у мирній та вільній країні!

Майстер клас до дня захисту дітей “Вітрячок”

Пісня “Дитинство невтрачай”

Майстер клас до дня захисту дітей “Соняшник”

Майстер клас до дня захисту дітей “🍭 Льодяник та морозиво”