Час не гай − напрям обирай!

Час не гай − напрям обирай! У кожної людини є свобода вибору – щодня, щохвилини. Вибір різний за ступенем  серйозності і важливості.

Але одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії – найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, – одна з умов відчуття життєвої самореалізації.

Своє майбутнє ми визначаємо задовго до останнього шкільного дзвоника. Обираючи професію, намагаємося зважити всі «за» і «проти».

Профорієнтаційна робота – пріоритетний напрямок освітньої діяльності Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради, що спрямований на засвоєння знань здобувачами освіти з візуальними порушеннями про соціально-економічні й психофізіологічні умови правильного вибору професії, формування в них уміння аналізувати вимоги різних професій до психологічної структури особистості, а також свої професійно значущі якості, шляхи й засоби їх розвитку.

З метою визначення  уподобань серед шкільних предметів, активізації інтересу та загальної зацікавленості до світу сучасних професій, підвищення особистої самооцінки, розвитку впевненості у своїх силах здобувачі освіти 8-Б класу під керівництвом педагога Соколової Лариси взяли участь у Всеукраїнському дистанційному профорієнтаційному конкурсі «Час не гай − напрям обирай!».

У ході конкурси школярі виконували цікаві завдання, проходили тестування.

За результатами конкурсу «Час не гай − напрям обирай!» всі учні 8-Б класу  отримали сертифікати.

Вітаємо наших конкурсантів та їх кураторку Соколову Ларису!