Святковий концерт до 8 Березня

Березень – перший місяць весни.  Березень – це початок тепла, краси. І тому не випадково перше свято весни – День жінок.

8 березня – це той особливий день в році, коли всюди відчувається присутність весняного тепла і щирої радості. У цей день прийнято вітати прекрасну половину шкільної країни: дівчаток і всіх жінок школи, дорогих мам і улюблених бабусь.

Тільки родина, як зірка єдина

З нагоди  Міжнародного дня жінок 06.03.2020 року  у Слов’янській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів № 23 Доноблради відбулося незвичайне родинне свято  «Тільки родина, як зірка єдина …», в якому взяли участь батьки з дітьми 1-А, 2-А, 2-Б, 3-А, 3-Б, 4-А і 6-Б класів. Тепла атмосфера, море позитивних емоцій, гарний настрій – все це отримали глядачі й учасники конкурсної програми!

Привітала всіх присутніх жінок директор школи-інтернату Ушкалова Н.В. і побажала  міцного здоров’я, благополуччя, миру і надії, гарного настрою, вічної молодості, наснаги, впевненості у завтрашньому дні, нових професійних успіхів і життєвих перемог.

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!