Перший дзвоник: свято знань, єдності та надії

У Слов’янській спеціальній школі № 23 Донецької обласної ради пролунав Перший дзвоник!

У форматі онлайн педагог-організатор Наталія Савіна разом із талановитими ученицями Яриною Поповою та Анжелікою  Сафоновою провела загальношкільне свято.

Педагоги, здобувачі освіти, батьки разом зустріли новий навчальний рік, познайомилися з чарівними першокласниками та взяли участь у веселих конкурсах й іграх.

Директорка школи Нана Ушкалова привітала  шкільну родину з початком навчального року, побажала всім миру, добра й успіхів і запросила учнівство на Перші уроки по своїх класах, урочисто відкривши 2024-2025 навчальний рік.

Під час Перших уроків «В єдності наша сила» під гаслом «Vincit qui meminit (Перемагає той, хто пам’ятає)» класні керівники 1-12 класів організували різноманітні заходи: від тематичних бесід і презентацій до інтерактивних патріотичних вікторин  та  інтерактивних вправ «Ти Як?», «Подорож у спогадах», «Передбачення» на зниження напруги та підвищення рівня взаємної довіри. Об’єднали всі уроки щира вдячність нашим героям-захисникам і героїням-захисницям  та віра в спільну перемогу!

Бажаємо нашим учням стійких знань, міцної віри, вірних друзів, здійснення мрій, легкого  і цікавого шляху до світу Знань, а педагогам – креативності та творчої наснаги!          Дякуємо захисникам і захисницям України за можливість жити, навчатися та працювати у вільній країні!