Слов’янськ в об’єктиві: краса повсякдення крізь призму душі

Вітаємо з Днем міста, дорогі слов’янці!

З нагоди свята нашого рідного та улюбленого Слов’янська у школі було організовано особливу подію  онлайн-виставку світлин під назвою «Слов’янськ в об’єктиві: Краса повсякдення». Протягом дня учні, батьки та педагоги активно ділилися у соціальній мережі Instagram своїми унікальними фотознімками, які розкривають неповторну красу нашого міста, на яких оживають архітектурні перлини Слов’янська, чарівні пейзажі його природи, світлі обличчя людей та миті, що дарують натхнення.

Ця виставка стала справжнім свідченням того, як у повсякденних деталях можна відчути велич та затишок рідного міста. Кожна світлина – це частинка серця, відкрита для Слов’янська, що об’єднує нас у любові до рідного краю.

Дякуємо всім, хто взяв участь в онлайн-виставці, і щиро вітаємо з Днем міста! Нехай наш Слов’янськ завжди буде квітучим, яскравим, неповторним і продовжуватиме надихати на нові досягнення!