V Міжнародний урок доброти: гуманне та відповідальне ставлення до тварин

Протягом 3-10 жовтня  у 1-12 класах було проведено  V Міжнародний урок доброти, присвячений Всесвітньому дню захисту тварин, який щорічно відзначають 4 жовтня.

Під час проведення уроків було використано різноманітні методичні матеріали, розроблені спеціалістами Фонду «Щаслива лапа»: ігри-квізи, вікторини, квести, відеоролики та аудіоказки про тварин. Завдяки інтерактивним формам роботи здобувачі освіти не тільки набували нових знань, а й активно долучалися до дискусій, ділилися цікавими історіями про своїх домашніх улюбленців і досвідом догляду за кішечками та собачками.

Такі уроки доброти є надзвичайно важливими, особливо в складні часи, які зараз переживає наша країна. Вони допомагають дітям отримати позитивні емоції, такі як радість, задоволення, захоплення та довіру, що є надзвичайно важливим для психологічного комфорту учнівства. Проведення таких заходів сприяє формуванню у молодого покоління високих моральних цінностей, відповідального ставлення до природи та всього живого і  дозволяє дітям зрозуміти, що допомога та турбота про братів наших менших – це не тільки обов’язок, а й спосіб зробити світ добрішим і справедливішим.