Веселкове літо: підсумки та спогади

Сьогодні шкільна спільнота підбила підсумки незабутнього літа під час мотиваційного кола спілкування «Ти як? Фініш літа» у межах роботи онлайн-табору «Веселка». На заключному заході, організованому вчителями початкової школи Дерев’янко О.О., Котляровою Т.А., Котляровою С.В., Дьогтєвою  О.Є., панувала атмосфера тепла та позитиву. Учасники заходу з задоволенням поділилися яскравими спогадами про літо, взяли участь у веселих конкурсах та отримали заряд енергії на новий навчальний рік. Проєкт «Мій літній фотоальбом» став справжньою скарбницею літніх пригод, про що свідчать колоритні, барвисті світлини учасників.         Дякуємо дітям, батькам за активну участь, а вчителям  за креативні й незабутні заходи!