Всесвітній день психічного здоров’я: дбай про себе та інших

10 жовтня відзначається Всесвітній день психічного здоров’я.

Цей день є важливим нагадуванням для шкільної спільноти про те, наскільки цінно дбати не лише про фізичне, а й про емоційне та психічне благополуччя. У школі психічне здоров’я впливає на успішність, стосунки між учнями, їх батьками та вчителями, а також на загальну атмосферу в колективі.

До Всесвітнього дня психічного здоров’я соціальний педагог Оксана Крейдун організувала цікаву онлайн-зустріч для учнів початкових класів, під час якої  доступно пояснила дітям, що таке ментальне здоров’я і як про нього піклуватися. Всі разом виконали «Руханку сили», яка додала учасникам позитивного настрою та життєвої енергії.

Для здобувачів освіти 5-12 класів Оксана Валеріївна провела практику «Моментал» за методикою відомої психологині Світлани Ройз. Ця практика допомогла школярам глибше усвідомити важливість емоційної рівноваги, навчитися ефективно справлятися зі стресом і тривогою та налаштовуватися на позитивний настрій.          Бажаємо кожному знайти свій баланс між навчанням та відпочинком, ділитися своїми думками та емоціями з друзями і вчителями, а також не соромитися звертатися за  підтримкою, коли це потрібно. Нехай кожен день приносить радість, спокій та впевненість у своїх силах!