Чемпіонат світу з пауерліфтингу

Непереможні важкоатлети Слов’янщини

19 листопада 2019 року (другий день змагань чемпіонату світу з пауерліфтингу серед спортсменів із візуальними порушеннями) став справжнім бенефісом національної збірної команди України.

Непереможні важкоатлети Слов’янщини

Гімн нашої держави урочисто лунав на честь спортсменів Драного В., Бабенка Є., Шаульського В., Романюка Ю. – непереможних важкоатлетів Слов’янщини, вихованців заслуженого тренера України, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Котлярова І.М., випускників Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 23 Донецької обласної ради.

У триборстві та жиму лежачи наші силачі завоювали усе золото чемпіонату: Шаульський В. виборов два І місця і встановив рекорд у становій тязі; Романюк Ю. – два І місця і встановив рекорди у присіданні та жимі лежачи; Драний В. посів два І місця; Бабенко Є. приніс Україні дві золотих медалі і світовий рекорд у присіданні.

Сила духу

Українські спортсмени вкотре довели, що сила духу, цілеспрямованість, напружена праця і спортивна звитяга є запорукою непереможності.

Ваші перемоги, справжній героїзм, спортивна майстерність так необхідні нашій Батьківщині!


Сподобалась стаття? Поділися з друзями!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *