День святого Миколая – свято добра

День святого Миколая – одне з найулюбленіших свят.

День святого Миколая – одне з найулюбленіших свят, адже українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником  знедолених, який завжди несе Добро.

Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти: малеча знає, що за слухняність, старанність, працьовитість Святий Миколай принесе їм безліч подарунків.

Подарунки від шановних гостей

Напередодні цього чудового дня до вихованців Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради з неймовірними подарунками завітали шановні гості: Костюніна Юлія Олександрівна, заступник голови ОДА; Лук’янчук Тамара Олексіївна, радник голови Донецької ОДА з гуманітарних питань; Сідашева Тетяна Володимирівна, директор департаменту освіти і науки Доноблдержадміністрації; Карпенко Валентина Анатоліївна, в.о. начальника відділу інклюзивної освіти та соціального захисту дітей департаменту освіти і науки Доноблдержадміністрації.

Підтримка дітей з особливими освітніми потребами, створення для них атмосфери свята в День святого Миколая, привернення уваги громадськості до потреб учнів із візуальними порушеннями – важлива справа для обласної влади.

« of 2 »

Незабутні враження

З дотриманням санітарно-епідеміологічних норм вихованці школи радо зустріли гостей концертною програмою, продемонструвавши свої вокальні й танцювальні  здібності. Безмежна радість, щирі усмішки, приємні побажання, що  лунали у казково прибраній залі, створили справжнє диво – до вихованців і гостей завітав Святий Миколай, який приніс із собою відчуття здійснення мрій, надію і купу позитивних емоцій.

Гості щиро подякували учасникам концерту за незабутні враження, побажали здоров’я, наснаги та міцних знань і подарували кожному вихованцеві набір солодощів, а освітньому закладу – сучасне комп’ютерне та тифлокорекційне обладнання.

Постійна турбота  і дієва допомога

Директор школи Нана Ушкалова від імені учнівського та педагогічного колективів висловила вдячність працівникам Донецької обласної державної адміністрації, департаменту освіти й науки за постійну турботу  і дієву допомогу в забезпеченні якісного освітнього процесу, наголосивши на тому, що завдяки  їхній невпинній увазі до освітніх потреб учнів із візуальними порушеннями значно покращуються умови їх навчання, зміцнюється матеріально-технічна база, що дозволяє підвищити якість знань школярів та їх конкурентоспороможність.