Дивовижна Гуцульщина

Відкрита тимчасова виставка «Одяг, люди і мистецтво» Музею народного мистецтва і побуту Гуцульщини з міста Косів.

20 листопада 2019 року група учнів Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 23 Доноблради відвідала Донецький обласний краєзнавчий музей у м. Краматорськ, де відкрита тимчасова виставка «Одяг, люди і мистецтво» Музею народного мистецтва і побуту Гуцульщини з міста Косів.

Гості з Прикарпаття

Гості з Прикарпаття ознайомили школярів з історією та традиціями народного вбрання одного з найцікавіших осередків Гуцульщини. Важливою особливістю цієї інноваційної виставки є можливість відчути на дотик домоткане полотно для сорочок, сприйняти пальцями фактуру тканих виробів, вишивки та прикрас, а також наявність анотацій шрифтом Брайля. цікава розповідь екскурсовода дозволила нзрячим дітям поринути у дивовижний світ Гуцульщини і відчути єднання з історією та культурою українського народу.

Дякуємо організаторам виставки за цікаву інформацію, живе спілкування та можливість доторкнутись до самобутнього мистецтва Гуцульщини.

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!