Фестиваль-естафета «Від писанки до писанки»

Писанка – найбільш витончений витвір народу, який чарує дивовижною, незвичайною красою.

Писанка  є символом весни, сонця, повернення природи до життя, початком Всесвіту. Писанки характерні майже для всіх європейських народів.

Українські традиційні ремесла

Із метою поширення знань традиційного розпису писанок на Сході України, глибинного значення символів, розкриття, розширення творчих зв’язків у питаннях відродження українських традиційних ремесел департаментом освіти і науки Донецької облдержадміністрації спільно з комунальним закладом «Донецький Палац молоді «Юність» 11.02.2020 року у Слов’янській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів №23 Доноблради був проведений фестиваль-естафета «ВІД ПИСАНКИ ДО ПИСАНКИ».

Основними завданнями даного заходу є: розвиток творчих здібностей дітей, підлітків, учнів і студентів; залучення юнацтва до національної традиції розпису писанок, художньо-естетичне виховання, пробудження поваги до національної культурної спадщини.

Майстер-клас із писанкарства

Для учнів та педагогів школи майстер-клас проводив методист відділу декоративно-прикладної та технічної творчості, народний майстер із писанкарства  Дмитро Денисенко, який розповів та продемонстрував, де і які техніки розпису писанок існують.

Гарний настрій, доброзичлива атмосфера. творче натхнення, нові враження від народного традиційного мистецтва – ось ті почуття, які діти та дорослі отримали після участі у фестивалі-естафеті «ВІД ПИСАНКИ ДО ПИСАНКИ» .

Дмитро Анатолійович Денисенко особисто подякував всім учасникам за увагу, терпіння та творчість і зазначив, що саме на Донеччині писанкарство закладає платформу національно-патріотичного виховання серед молоді.

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!