Казкова «Різдвяно-новорічна  подорож»

Різдвяні та  новорічні  свята – час надії та здійснення мрій, дні щирості і любові, що приносять у кожен дім тепло, радість і сподівання на краще.

20 грудня 2023 року у Слов’янській спеціальній школі № 23 Донецької обласної  ради запанувала святкова атмосфера. Цього дня вся шкільна спільнота вирушила у казкову «Різдвяно-новорічну подорож», яку підготували та провели педагоги Людмила Гладиш, Наталія Савіна та  Дмитро Кривошеєнко. Ведучі заходу, здобувачі освіти Аріна Вінокурова і Тимур Пацкань, створили неперевершену атмосферу свята.

Між зупинками учасники подорожі насолоджувалися відеозаписами виступів талановитих учнів нашої школи, яких підготувала вчителька  Гладиш  Людмила Федорівна.

Під час захоплюючої гри  «Так чи ні?» діти та дорослі  мали можливість перевірити та поглибити свої знання про новорічні традиції різних країн світу.

На зупинці «Шкільній» учні розповідали новорічні вірші, відгадували загадки та вправлялися у вимові скоромовок, продемонструвавши неабиякі мовні здібності.

«Пісенна» зупинка була присвячена колядкам і щедрівкам. Присутні дізналися чим колядка відрізняється від щедрівки, коли саме їх співають та пригадали найвідоміші з них.

На зупинці «Кулінарна» учні дізналися більше про традиції Святвечора, страви, які готують цього дня, та їх символічне значення в українській культурі. Діти навіть мали змогу підібрати продукти для найголовнішої страви святкового столу – куті та вареників.

Класні колективи підготували вітальні листівки з побажаннями для України, педагогів, рідних і друзів, які були представлені на шкільному святі. Листівки стали чудовими подарунками, що виражали побажання миру, щастя, здоров’я та радості у Новому році.          Ця неймовірна подорож  подарувала незабутні яскраві враження, веселі моменти та приємні спогади.