«Мамині скарби»: онлайн-подорож до світу материнської любові

Напередодні Дня матері шкільна родина згуртувалася онлайн, щоб подарувати найдорожчим людям на світі – мамам – щирі вітання та незабутні емоції.

Педагог-організатор Наталія Савіна занурила присутніх у дивовижну історію свята, розкриваючи цікаві традиції його святкування в різних куточках світу.

Діти разом із матусями з радістю поринули у світ інтерактивних завдань, відгадуючи анаграми, «хмаринки слів», прислів’я про маму та підбираючи синоніми до цього величного слова. Запальна гра «Така як…» і тематична вікторина подарували всім учасникам щирий сміх та чудовий настрій.

Ірина Соцька, керівник гурткової роботи, запросила гостей до майстер-класу з виготовлення вітальних листівок. Власними руками, з любов’ю та теплотою, школярі створили неперевершені шедеври, які стануть безцінним скарбом для кожної мами.

Онлайн-захід «Мамині скарби» став справжнім святом любові, поваги та вдячності, а музичні вітання, які підготували наші талановиті учні під керівництвом досвідченого та натхненного вчителя Людмили Гладиш,  подарували присутнім радість і гарний настрій.

Щиро вітаємо всіх матусь із їхнім днем! Нехай ваші серця завжди будуть зігріті теплом та любов’ю ваших дітей!