Міжнародний день миру

Мир на землі — це вечори і ранки
Із радістю і щастям у серцях.
Мир на землі — це дім і мама, й тато,
Й любові стільки — просто через край!
Це та земля, де щастя є багато
І в кожній хаті — хліба коровай.

Такими натхненими рядками у нашій школі розпочався захід, присвячений Міжнародному дню миру, який щороку в усьому світі відзначають 21 вересня. Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі.

Мир у рідній Україні

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців. Адже найбільше у світі щастя – це, коли люди живуть мирно, дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.

Маючи на меті продемонструвати свою причетність до того, що бажають миру кожній родині, кожній сім’ї, миру в державі і миру в світі, учні 1-12 класів співали, танцювали, розповідали вірші про мир та мирне життя.

Флешмоб

Програма заходу була дуже насиченою і цікавою, особливо видовищним був флешмоб, у якому взяли участь всі вихованці школи, педагоги, батьки.

Свято закінчилося ігровою програмою, яка подарувала всім присутнім позитивні емоції, посмішки і радість.

Бажаємо Всім мирного неба, злагоди в родинах і надії в серці!

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!