Мова єднання – УКРАЇНСЬКА!

21 лютого в Україні відзначається Міжнародний день рідної мови.

Мова єднання – Українська!  21 лютого в Україні відзначається Міжнародний день рідної мови.

Це свято відзначають у нашій країні з 2002 року, коли для зміцнення державотворчої функції української мови було видане розпорядження «Про відзначення Міжнародного дня рідної мови».

Духовні надбання

Духовні надбання кожного етносу зберігають і передають із покоління в покоління рідну мову, мудрість, культуру, традиції та обряди. Кожного року українська мова активно розширює поле свого функціонування. Усе більше представників молодшого покоління відчувають причетність до рідної мови та культури.

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови       і з метою виховання  в учнів любові до української мови, патріотизму, гордості за свою Батьківщину у Слов’янській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів № 23 Доноблради педагогами-мовниками Бєляєвою О.О., Козловою О.В. і вчителем початкових класів Котляровою Т.А. було проведено урочисту лінійку «Мова єднання – українська!» Учні 1-12 класів розповіли присутнім сумну історію  виникнення  Міжнародного дня рідної мови, нагадали тернистий шлях розвитку української мови. З уст дітей трепетно лунали українські  поезії, прислів’я, приказки.

Вогник любові до рідної мови

Багато чудових слів було сказано у цей день про мову, про любов до неї, про її значущість,  важливість та безсмертя.

Організатори виховного заходу наголосили на тому, що, люблячи і вивчаючи рідну мову, учні виявляють свідоме бажання бути гідними громадянами своєї держави.

Впевнені, що  учасники заходу  запалили ще один вогник любові до рідної мови у своєму серці.

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!