Обласні змагання юних плавців

01.11-02.11.2019 року у м. Слов’янську відбулись обласні змагання з плавання серед дітей з особливими потребами. У змаганнях взяли участь команди з різних міст: Соледара, Маріуполя, Бахмута, Слов’янська.

Почесні гості

Обласні змагання урочисто відкрили почесні гості: Казначеєв А.В. – заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер вищої категорії; Рева І.О. – начальник учбово-спортивного відділу Донецького регіонального центру з фізичної культурі і спорту інвалідів «Інваспорт»; Юлдашев А. – відповідальний за спортивну роботу у м. Слов’янську.

Вихованці Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 23 Донецької обласної ради щороку беруть активну участь в обласних змаганнях з плавання, демонструють високі результати. І цього року за результатами змагань наші плавці зайняли наступні призові місця:

Переможці змагань

• Мягких Анастасія (6-А клас) виборола чотири І місця;
  • Чернов Максим (6-Б клас) посів чотири І місця;
  • Грицько Максим (7-А клас) – три І місця і ІІ місце.
  • Сухоносов Максим (7-А клас) – 1 І місце, 1 – ІІ місце.

Переможці були нагороджені почесними грамотами, медалями і грошовою премією.

Сила духу та наполегливість

Вкотре вихованці школи-інтернату продемонстрували майстерність та професіоналізм, силу духу та наполегливість. Щирі слова захоплення юним спортсменам та їхнім тренерам за самовідданість чудовому виду спорту – плавання.

Окремі слова вдячності за внесок у спільну справу та загартування української молоді наставнику юних плавців, педагогічному працівнику школи-інтернату № 23 Ванек Г.І.

Бажаємо подальших успіхів і перемог!

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!