Останній дзвоник 2019

Неймовірно швидко спливає час. І для тих, хто хотів би його затримати, хоча б на ту ж мить, що стала найпрекраснішою, і для тих, хто підганяє дні та роки, аби швидше подорослішати.

Чудова шкільна традиція

От і 25.05.2019 року у Слов’янській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів № 23 Доноблради для всіх школярів, а особливо для учнів випускних класів пролунав останній дзвоник у 2018-2019 навчальному році!

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято. Цього дня святкують всі: першокласники, які успішно опанували свою першу книгу – Буквар; випускники початкової школи – учні 4-Б класу, які перейшли до середньої ланки. Всі учні – в очікуванні літніх канікул. Та найбільш хвилюючим є це свято для випускників школи.

Свято розпочалося з підняття прапора. Право підняти прапор цього року надалося учениці 7-А класу Кучеренко П. і президенту дитячої шкільної організації «Веселка» Шиканяну Д.

Урочиста частина

Відкриваючи урочисту частину свята, з напутніми словами і побажаннями здійснення мрій на новому життєвому шляху до випускників 2019 року звернулася директор школи Ушкалова Н.В. Також свої привітання висловили наставник, друг школи, заслужений працівник освіти Котляров М.В. і випускник нашої школи, Герой України, Почесний громадянин м.Слов’янська, депутат міської ради, багаторазовий чемпіон світу та Європи з плавання Смирнов Віктор.

Неймовірно теплі і ласкаві слова-привітання пролунали від найменших школярів– учнів 1-А і 1-В класів.

Продовжилося свято неймовірно чудовим концертом. Кожен з номерів вражав неповторністю, внутрішнім теплом і багатством змісту: пісні про Україну, вокальні номери, український танець, шкільний вальс, фінальна пісня про рідну школу – жодного з присутніх не залишили байдужим.

На урок під рушниками

Цього дня для учнів 10-А, 10-Б, 12 класів пролунав символічний останній дзвоник. Випускники урочисто пішли на свій останній шкільний урок під рушниками, крізь Арку маків, а з неба летіли повітряні кульки!

Дитинство позаду! Що чекає на наших випускників у майбутньому – знає лише доля! Проте для них розпочинається велике і цікаве доросле життя – таке привабливе своєю незнаною далечиною. То ж побажаємо їм успіхів і вдачі, натхнення та терпіння, віри в людей і сонячної надії на краще. А найголовніше – палкої любові до життя, обраного шляху і нашої рідної Батьківщини!

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!