Рухаємося разом!

З 9 по 13 вересня у нашій школі відбувся Тиждень фізичної культури «Фізкультура – мова здорового життя».

Стартував тиждень із запальної руханки «Лети» під гаслом «Здоровим бути – круто!» у виконанні батьків і педагогів школи.

Протягом тижня, за ініціативою педагога-організатора Наталії Савіної, ми активно рухалися та займалися спортом. Спортивний дрескод цього тижня об’єднав нас ще більше, а марафон тематичних світлин став яскравим свідченням того, наскільки різноманітними можуть бути спортивні захоплення.

Під керівництвом учителя Ігоря Котлярова Тиждень фізичної культури перетворився на справжню фітнес-академію. Під час уроків учні не лише освоїли нові вправи, а й навчилися складати персональні тренувальні плани. Заняття були різноманітними та цікавими: від розминки для голови до силових вправ із гантелями. А бесіда про харчування допомогла учнівству зрозуміти, як зробити свої тренування ще ефективнішими.

Пам’ятайте: здоров’я – це найцінніший скарб! Бережіть його, і нехай рух стане вашим вірним супутником!

Дякуємо всім, хто долучився до нашого спортивного свята!