Безпека дітей – пріоритет сьогодення

Безпека дітей - пріоритет сьогодення

Війна внесла корективи у всі сфери життя, освіта не стала винятком. Як ніколи актуальними залишаються знання щодо збереження життєдіяльності здобувачів освіти у нових небезпечних, непередбачуваних реаліях.

21 березня 2023 року здобувачі освіти 5-А та 5-В класів Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької  обласної ради  разом із батьками та класними керівниками Людмилою Федорівною Гладиш і Наталією Юрієвною Савіною взяли участь у Всеукраїнських дистанційних конкурсах  «Правила дорожнього руху» і «Безпека під час війни» в рамках проєкту «Всеосвіта».

Ці дистанційні конкурси були спрямовані на формування у дітей  свідомого ставлення до життя і здоров’я, навичок і стереотипів безпечної поведінки, закріплення  знань про права й обов’язки пасажирів і пішоходів та навичок пильного сприймання оточення, правильної оцінки, аналізу різних життєвих ситуацій, здатності передбачати приховану небезпеку; на  вміння складати  алгоритм дій під час повітряної тривоги, комендантської години,  усвідомлення  правил поведінки при виявленні незнайомих предметів, вибухонебезпечних снарядів, мін, уламків ракет чи зброї, розвиток критичного мислення у процесі прогнозування можливої безпекової ситуації й прийняття грамотних рішень в умовах надзвичайного стану, ознайомлення  з ознаками найпоширеніших травмувань та способами надання домедичної та первинної медичної допомоги;  формування уявлення послідовності правильних дій під час застосування ворогом ядерної, хімічної зброї, артобстрілів та замінувань території.

Учні продемонстрували  високий рівень знань із правил дорожнього руху та безпечної поведінки під час війни і за результатами конкурсу посіли призові місця.

Щиро вітаємо наших учасників із перемогою, зичимо подальших успіхів, наснаги і впевненості у своїх знаннях та можливостях!