«Світ ловив мене, та не спіймав»

«Світ ловив мене, та не спіймав». 3 грудня 2022 року виповнюється 300 років від дня народження Григорія Савича Сковороди – видатного українського просвітителя-гуманіста, філософа, поета, педагога.

Григорій Сковорода залишив нащадкам феноменальну духовно-педагогічну спадщину, яка не втрачає свого унікального пізнавального, етико-виховного, естетичного значення і тепер, у період творення нової Української держави, нової освіти. У його творах відобразилися світогляд, жива душа українського народу.

З нагоди 300-річчя  Григорія Савича Сковороди у Слов’янській спеціальній школі №  23  Донецької облради педагогами української мови та літератури було проведено уроки, присвячені творчій та культурно-громадській діяльності видатного українського філософа-митця.

Учні школи під керівництвом вчителів Бєляєвої Олени Олександрівни та  Козлової Олени Володимирівни взяли  участь у мистецькій акції «Григорій Сковорода – сучасний світоч для учнівської молоді». Здобувачі освіти процитували афоризми Григорія Савича Сковороди, що переконливо доводять: думки філософа не просто дійшли до нашого часу – вони надзвичайно актуальні й досі!