Свято шкільного прапора – 2023

Традиції школи – це ті елементи, що
об’єднують учнів, учителів та батьків в один
колектив, в одну сім’ю.

М.Т. Шкода

Сучасна українська школа для здобувачів освіти – це всесвіт зi своїми цiнностями, вiдносинами, надбаннями. У кожної школи є свої традиції, які через десятиліття залишаються актуальними для нового покоління учнів.

З метою утвердження самобутності школи, примноження її традицій та кращих надбань, виховання в учасників навчально-виховного процесу почуття гордості за приналежність до освітнього закладу 19 травня у Слов’янській спеціальній школі № 23 Донецької обласної ради проводиться Свято шкільного прапора.

Цей навчальний рік не став виключенням. Уся шкільна родина радо зібралася на урочистий онлайн-захід «Свято шкільного прапора». Під час заходу учасники освітнього процесу  мали можливість поринути у чарівний  світ спогадів, переглянувши творчі номери попередніх років за участю школярів. Талановиті танцювальні і вокальні композиції подарували всім присутнім справжній святковий настрій.

Директорка школи Нана Ушкалова привітала всіх учасників освітнього процесу зі Святом шкільного прапора і нагородила Грамотами здобувачів освіти за активну участь у класних і загальношкільних заходах, за підтримання і примноження традицій школи, за особистий внесок у формування позитивного іміджу освітнього закладу, і Подяками батьків за  відповідальне ставлення до виховання їхніх дітей, за творчий підхід й стійку життєву позицію, за активну участь у житті класу та школи.          Вітаємо всю шкільну родину зі святом! Нехай наш шкільний прапор гордо майорить у незалежній, непереможній країні, неодмінно даруючи натхнення і світлу надію!