Творча молодь за чистий Сіверський Донець!

13-й творчий конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» (по Донецькій області).

Напередодні Дня Святого Миколая 18 грудня 2019 року в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відбулось нагородження переможців та призерів 13-го творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» (по Донецькій області).

Сіверський Донець – відродження

Меседж цьогорічного 13-го творчого конкурсу “Сіверський Донець – очима молоді”, який щороку проводить Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження» – «ЗРОБИМО нашу річку ЧИСТОЮ від ПЛАСТИКУ та ФОСФАТІВ!».

До участі були запрошені учні та студенти Харківської, Донецької та Луганської областей, які мріють бачити річки свого дитинства чистими і готові докласти до цього власних зусиль!

Конкурсні роботи

Понад 800 конкурсних робіт (яскраві малюнки, спостереження у фотографіях, виразні поетичні й прозові твори, захоплюючі відеоролики, ефектні розробки-мотиватори та аналітичні дослідницькі ) від 100 навчальних закладів було подано цього року до розгляду журі, з них 382 роботи від 55 навчальних закладів саме з Донеччини.

У конференц-залі басейнового управління юні друзі Сіверського Дінця  були нагороджені іменними дипломами та пам’ятними подарунками – флеш-картами від Донецької обласної державної адміністрації; ЕКО-пляшками та ЕКО-торбинками від Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Координатора проєктів ОБСЄ в Україні; інформаційними матеріалами від Регіональних ландшафтних парків «Краматорський» і «Клебан-Бик», а також відділення «Крейдова Флора» Українського степового природного заповідника НАН України; ЕКО-посудом із червоної глини для створення ексклюзивних шедеврів від Авторської художньо-керамічної майстерні «Український гончарний посуд» та керамічними мишенятами (символом наступного року) ручної роботи від майстрині гончарної справи, художника Наталії Калініної.

Переможці конкурсу у номінації «Прозові та поетичні твори»

Учні Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 23 Доноблради вже третій рік поспіль стають переможцями даного конкурсу у номінації «Прозові та поетичні твори».

І цьогоріч творчі доробки наших вихованців отримали схвальну оцінку від журі конкурсу: Багнюк Римма (учениця 11 класу) – І місце (керівник Козлова О.В.), Бєляєв Костянтин (учень 6-А класу) – І місце  (керівник Козлова О.В.),  Бурлака Данііл (учень 10-А класу) – ІІ місце (керівник Бєляєва О.О.).

Заслужені нагороди

Учасники конкурсу та їх викладачі мали можливість не тільки отримати заслужені нагороди, а й побачити свої творчі роботи на виставці, що була оформлена в холі басейнового управління, оцінити свій рівень виконання у порівнянні з переможцями, почути приємні слова визнання та побажань на майбутнє від почесних гостей з Міністерства енергетики та захисту довкілля України, Донецької обласної державної адміністрації, Координатора проєктів ОБСЄ в Україні.

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо і надалі проявляти активну громадянську позицію з питань охорони природи рідного краю!

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!