Тиждень хімії та фізики розкриває таємниці науки

Тиждень хімії та фізики «Хімія – мова атомів і молекул. Фізика – мова природи», що проходив з 7 по 10 жовтня, став справжнім святом для учнів, зануривши їх у світ науки.

Заняття були насиченими та різноманітними: від цікавих фактів про хімічні елементи до практичних порад щодо енергозбереження. Здобувачі освіти 7-12 класів взяли участь у захопливих вікторинах, інтерактивних іграх та обговореннях, що допомогли розкрити таємниці хімії та фізики.

Вікторина «Хімічний елемент», інтерактивна гра «Розгадай хімічний ребус», організовані Максимом Савіним, перетворили звичайні уроки на вражаючу подорож у світ хімії.  Учні не лише дізналися багато нового про хімічні елементи та явища, а й переконалися, наскільки цікавою та багатогранною може бути хімія.

Учитель фізики Дмитро Кривошеєнко разом зі школярами досліджував важливі питання енергозбереження й енергоефективності та як кожен  із нас може долучитися до збереження енергоресурсів.

Тиждень хімії та фізики завершився яскравим онлайн-заходом «Енергозбереження – наше майбутнє». Учні 7-12 класів занурилися у захопливий світ енергії, розкриваючи її таємниці разом із досвідченими педагогами Дмитром Кривошеєнком та Максимом Савіним.

Під час заходу присутні дізналися про сутність енергії та енергозбереження, познайомилися з енергетичною системою країни. Учителі також надали практичні поради щодо збереження енергетичних, водних і теплових ресурсів, що стало основою для вікторини, яка викликала жваве обговорення.

Окрему увагу приділили проблемі впливу енергетики на довкілля та необхідності переходу до відновлюваних джерел енергії і  сучасним технологіям, які дозволяють зменшити негативний вплив на природу і забезпечити енергетичну безпеку країни.             Завдяки таким заходам школярі не лише здобувають нові знання, а й розвивають інтерес до природничих наук.