Україна – серце Європи!

Україна – це не просто географічний сусід, це частинка європейської душі.

З нагоди Дня Європи в Україні у школі були організовані різноманітні тематичні заходи.

Дружній колектив початкової школи вирушив у захопливу подорож «Галопом по Європах», яка мала на меті підкреслити приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів; нагадати про єднання та порозуміння, що лежать в основі ЄС, і розкрити школярам значення європейських цінностей для нашого народу.

Творчі завдання квесту, інтерактивні ігри – все це занурило дітей у вир європейської культури,   що стало чудовою можливістю для школярів не лише розширити свій кругозір, але й глибше зрозуміти важливість європейських цінностей для України.

Учні 3-4 класів під керівництвом учителя Салюк Н.І. взяли участь у Всеукраїнському пізнавальному конкурсі «Європа – це я!»

На відзначення Дня Європи класними керівниками для здобувачів освіти 5-12 класів були проведені виховні заходи із тематичними  онлайн-вікторинами, віртуальними подорожами. Діти та молодь із цікавістю поринули у світ Європи, дізнаючись історію свята, багато цікавих фактів щодо євроінтеграційного курсу України, та перевірили свої знання з географії, історії та культури європейських країн.

Учні з ентузіазмом відповідали на питання,  ділилися своїми знаннями під час інтерактивного формату вікторин, який зробив заходи не лише пізнавальними, але й динамічними та захопливими.

У ході обговорень учнівство прийшло до висновку, що гасло Європейського Союзу  «Єдність у багатоманітності» відповідає життєвим потребам нашого суспільства і є запорукою відновлення миру й розквіту держави.          Україна – це не просто сусід європейських країн, це її невід’ємна частина, її серце!