Величний подвиг в ім’я України

Величний подвиг в ім’я України

Величний подвиг в ім’я України. 14 жовтня – День захисників і захисниць України –  велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх тих героїв та героїнь, котрі мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від російської агресії.

Це – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за її ратну славу.

У рамках відзначення Дня захисників і захисниць України здобувачі освіти 2-12 класів Слов’янської спеціальної  школи № 23 Доноблради  свою активну громадянську позицію, національну самосвідомість і гордість за ЗСУ продемонстрували в онлайн-виставці творчих робіт «Величний подвиг в ім’я України», на якій були представлені малюнки, поробки і листи Героям!

Кожна творча робота випромінює тепло маленьких дитячих сердець та щирі емоції юних громадян нашої країни.

У листах до Героїв школярі висловили вдячність і любов нашим мужнім захисникам і захисницям.

Здобувачі освіти, хоч і заочно, але з усією відвертістю дитячої душі привітали Героїв зі святом та побажали захисникам і захисницям України благополуччя і сил, здоров’я і щастя, мужності і завзяття, стійкості і звитяги, витримки і хоробрості. А ще з великою надією висловлювили переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає  Зло, і наші славні воїни обов’язково виборють для неньки-України Перемогу!

Вітаємо всіх захисників і захисниць України, які щодня роблять неймовірне та борються за нашу з вами Перемогу! Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті! Дякуємо, підтримуємо та вклоняємося перед вашими подвигами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *