Відроджуємо цінності та високі національні ідеали

Відроджуємо цінності та високі національні ідеали

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.

Цікаво, що козаки настільки глибоко й щиро шанували образ Покрови Божої Матері, вірили у її силу й урочисто святкували цей день, що у народі закріпилася й друга назва свята – Козацька Покрова.

Свято День захисника України встановлене 14 жовтня 2014 р. указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

У переддень 14 жовтня – Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня  Покрови Пресвятої Богородиці  –  у Слов’янській спеціальній школі № 23 Донецької обласної ради у 1-12 класах було проведено низку  тематичних заходів, що мали на меті формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни усіх поколінь.



Головне святкове дійство

Головне святкове дійство відбулося після уроків на шкільному подвір’ї із дотриманням санітарно-протиепідемічних правил і норм.

На урочистій частині ведучі розповіли всім присутнім про православне свято Покрови Пресвятої Владичиці, про захисників православної віри і відродження українського війська. Щирі слова, чудові музичні і вокальні композиції, номер «Стрічки» не залишили нікого байдужим.

Козацькі пригоди

Хвилюючим для всіх моментом стала посвята в козачата наймолодших учнів – першокласників.

Свою силу і спритність маленькі козачата відразу ж змогли продемонструвати в ігровій програмі для школярів початкової ланки «Козацькі пригоди».

Завершилося свято  спортивними розвагами «Козацькому роду нема

переводу».

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці!


Сподобалась стаття? Поділися з друзями!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *