Вітаємо нового директора школи!

25 лютого 2020 року у Департаменті освіти і науки Донецької облдержадміністрації відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 23 Донецької обласної ради.

За результатами І і ІІ етапів конкурсу, що містили розв’язання ситуативних завдань, проходження тестування, проведення публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу, переможцем стала Ушкалова Нана Вікторівна.Учнівський, педагогічний і батьківський колективи школи-інтернату щиро вітають Ушкалову Нану Вікторівну із призначенням на посаду диретора Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 23 Донецької обласної ради. Бажаємо  наснаги, творчого натхнення і невичерпної енергії!