Зірки шкільної Галактики

Зірки шкільної Галактики. Все у житті починається з малого.

З маленького зернятка виростає колосок, а з колоска – велика хлібина. А з маленьких діточок виростають чудові, творчі особистості.

29 листопада 2021 року за ініціативи Ради учнівського самоврядування відбувся V сезон «Зірки шкільної Галактики-онлайн».

«Зірки шкільної Галактики» –  це можливість реалізувати свої мрії, отримати значний досвід  та продемонструвати свій талант.

У заході взяли участь всі класи освітнього закладу, презентувавши свій номер художньої самодіяльності разом із вихователями. Надані ролики хореографічних та вокальних номерів, інструментальних композицій, декламування поезій, гумористичних сценок вкотре засвідчили, що наші вихованці, безперечно, талановиті і креативні.

Цього року 3-А клас разом із вихователем Чачковою Іриною презентували новий жанр «Лайфхаки».

Дякуємо всім учасникам за ті хвилини радості, які вони подарували глядачам. Бажаємо надалі розвиватися, розкривати свої таланти та з задоволенням брати активну участь у творчому житті школи!