«16 днів проти насильства»

«16 днів проти насильства». Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Шістнадцятиденний період акції охоплює наступні важливі дати:

  • 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
  • 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
  • 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
  • 5 грудня – Міжнародний день волонтера;
  • 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;
  • 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;
  • 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Щороку учасники освітнього процесу Слов’янської спеціальної школи  № 23 Доноблради приєднуються до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства», беручи активну участь у годинах спілкування «Що таке насилля? Його форми. Як себе захистити?», обговоренні тематичних відеороликів, круглих столів «Права дитини», «Світ без насильства»,  тренінгах зі шкільним психологом, виставках малюнків та плакатів.

Цього року класні колективи спільно з педагогами презентували тематичні соціальні ролики.

Проведені заходи стали приводом для аналізу власних дій та вчинків, сприяли вихованню людяності, відповідальності, поваги до гідності іншої людини та переосмислення цінностей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.