21 вересня – Міжнародний день миру

Міжнародний день миру

Міжнародний день миру відзначають з 1982 року у всьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню.

У честь святкування Міжнародного дня миру учні та педагоги Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради організували чимало заходів: протягом дня були проведені години спілкування «Мир на землі – радість у родині», у шкільній бібліотеці організована книжкова виставка національно-патріотичного спрямування.

Ми за мир

Після уроків педагоги Гладиш Л.Ф. і Сіробаба Я.В. провели виховний захід «Ми за мир», де  вихованці 10-А класу  розповіли цікаву інформацію про Міжнародний день миру. Прикрасив захід незвичайний флешмоб «Потяг миру», в якому взяли участь учнівський та педагогічний колективи школи.

Таке масштабне відзначення Міжнародного дня миру сприятиме приверненню уваги учнів  до питань збереження миру, дотримання принципів гуманності, свободи, добра і поваги.

Бажаємо всім мирного неба, невичерпного натхнення  творити  добро,  безмежної любові до рідної землі!

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!