Безпека дітей в умовах війни

15-16 травня 2023 року фахівчиня міжнародної гуманітарної благодійної організації з розмінування «The HALO Trust» Олена Безрук провела для здобувачів освіти 5-12 класів Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради онлайн-уроки  з мінної безпеки «Ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами».

У ході заходів було докладно презентовано  алгоритм дій дітей та молоді  у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, правила поводження у разі перебування на небезпечних територіях під час воєнного стану. Школярі дізналися про типи вибухових пристроїв, що можуть залишатися в місцях, де велися бойові дії або розташовувалися військові підрозділи ЗСУ чи ворога, про знаки та маркування небезпечних територій, про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними речовинами, захованими у звичайні предмети, а також шкоду для здоров’я і життя від різних видів вибухонебезпечних залишків бойових дій. Будьмо уважні та бережімо себе!