Безсмертне слово Кобзаря!

Безсмертне слово Кобзаря! Минуло 207 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, але й сьогодні його слово живе між нами.

Не одне покоління українців формувало свій світогляд на його творах.  Творчість Т. Шевченка є імпульсом до розуміння суті української історії, ментальності, життя народу.

Вірші Тараса Григоровича Шевченка – це невичерпне джерело мудрості. Написані понад століття тому – поезії Шевченка актуальні й досі.

9  березня   2021 року з метою популяризації творчої спадщини Кобзаря, утвердження його духовних заповідей, активізації виховної роботи серед учнівської молоді у Слов’янській спеціальній школі № 23 Доноблради з дотриманням санітарно-епідемічних норм відбулися заходи щодо вшанування пам’яті видатного письменника, поета та художника Тараса Григоровича Шевченка.

Сторінки життя і творчості Кобзаря

На перервах здобувачі освіти початкової і середньої ланки мали можливість переглянути відеоматеріали про цікаві сторінки життя і творчості Кобзаря, а також продекламувати напам’ять улюблені  поезії Тараса (3-А і 3-В класи).

Педагоги початкових класів провели інтерактивний урок «Тарас Шевченко – син України», під час якого діти самі пізнавали глибини  шевченківського слова і мудрості.

На уроках української мови вчителі Бєляєва О.О., Козлова О.В. провели «Хвилинки Кобзаря», наповнивши зміст уроків величними словами  Тараса Григоровича. При чому здобувачі освіти  із задоволенням  висловлювали  власні  думки,  цитуючи  твори Т.Г. Шевченка.

Перегляд  телевізійних проєктів про незвідані шляхи Тараса Григоровича допомогли старшокласникам пізнати соціальні, політичні, життєві ідеали великого поета.

Заходи, які відбулися в школі, допоможуть молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Тараса Шевченка в зародження та розвиток української культури, мови, нашої державності.  І ще раз переконатися, що змінюються часи, але незмінним, невичерпним і, по суті, не до кінця прочитаним і розгаданим залишається сам Т. Шевченко. І вистачить його, поза всяким сумнівом, ще на багато-багато поколінь – допоки житиме український народ!