Бізнес-школа молодого підприємця

Сучасний ритм життя вимагає успішної професійної самореалізації.

Здобуття необхідних навичок та знань стає ключовим фактором для досягнення кар’єрного успіху.

З метою орієнтування в багатогранному світі професій та можливостей їх отримання 24 травня 2024 року здобувачі освіти 9-12 класів разом із педагогами взяли участь у роботі «Бізнес-школа молодого підприємця». Захід був організований у межах профорієнтаційного проєкту для учнівської молоді Донецького обласного центру зайнятості «Дій вже зараз!».

Провідна фахівчиня Слов’янського МЦЗ Світлана Глущенко  розповіла учасникам зустрічі про необхідні ділові якості підприємця, надала практичні поради молоді, як правильно поводитися та відповідати на питання роботодавця під час групової співбесіди, як зорієнтуватися у виборі професійного шляху і вибудовуванні майбутньої кар’єри.

Під час заходу здобувачі освіти разом зі Світланою Іванівною визначали поняття бізнесу, розглядали різницю між комерційною організацією та бюджетною установою, аналізували порівняльні характеристики бізнесмена і підприємця, обговорювали переваги і недоліки комерційної діяльності.

Учні отримали безцінні знання для розвитку власної професійної траєкторії. Висловлюємо щиру подяку Світлані Глущенко за  змістовний і корисний захід. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!