Дайджест шкільних новин «School time»

Дайджест шкільних новин «School time». Протягом навчального тижня вся шкільна спільнота була в очікуванні наступного випуску шкільних новин.

І ось 23.09.2022 року  шкільна медіагрупа представила третій випуск  тижневих новин «School time».

Неперевершені ведучі  Нікітіна Вероніка та Вязовіков Дмитро (здобувачі освіти 12 класу) розповіли глядачам про основні події шкільного вересневого тижня, а також велику увагу приділили висвітленню  Міжнародного дня миру (21 вересня). До Дня миру у нашому освітньому закладі були  проведені  виховні бесіди, години спілкування, майстер-класи,  виставка дитячих малюнків.

Також дуже багато корисної та цікавої інформації представила шкільний соціальний педагог Крейдун Оксана. Дякуємо творчій  медіагрупі  за чудовий випуск «School time»!