День пам’яті та примирення

ПАМ’ЯТЬ
 І живуть у пам’яті народу
 Його вірні дочки і сини,
 Ті, що не вернулися з походів
 Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,
 Котрим не судилось розцвісти,
 Закликають мир ясний і спокій,
 Як зіницю ока, берегти.

В. Симоненко

День пам’яті та примирення,  День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – особливі дні. Подвиг, здійсненний нашими дідами і прадідами, настільки великий, що його масштабність із часом стає значно помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами українських доль, нездійснених мрій і задумів.

До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 13.05.2021 року у Слов’янській спеціальній школі № 23 Доноблради з дотриманням протиепідемічних вимог відбувся патріотичний захід «Йде травень крізь хвилини, дні і роки. Несе нащадкам спогади свої» із  метою виховання у здобувачів освіти почуття патріотизму; поважного ставлення до історичної пам’яті свого народу; моральної культури.

Незабутні подвиги українських солдат

Підготовлені учнями розповіді-хроніки про важкі часи війни,  незабутні подвиги українських солдат, які ціною свого життя врятували світ від фашизму, щирі рядки поезій, тематичні пісні, патріотичні композиції ще раз нагадали всім присутнім про величезний внесок українців у здобуття перемоги над нацизмом у Другій світовій війні і звернули увагу на сьогодення:  тисячі наших воїнів і бійців саме зараз самовіддано захищають територіальну цілісність держави на сході України.

Пам’ять загиблих героїв, які віддали своє життя за Батьківщину, школярі, педагоги школи вшанували хвилиною мовчання.

Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві здобув і здобуває Україні Славетну Перемогу!