День пам’яті та єднання

23 лютого 2024 року, напередодні другої річниці повномасштабного вторгнення Росії на територію України, педагогічний колектив та учні школи з глибокою повагою та скорботою вшанували пам’ять загиблих у цій жорстокій війні.

Перші уроки розпочалися загальнонаціональною хвилиною мовчання.

Протягом дня вчителі провели для здобувачів освіти 3-12 класів тематично-інформаційні заходи, виховні години та бесіди, присвячені  збереженню та вшануванню пам’яті учасників, жертв та подій Російсько-української війни, відвазі та самовідданості українських захисників,  полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, цінності миру та єднання.

23.02.2024 здобувачі освіти 10-12 класів та педагоги школи  долучились до перегляду Всеукраїнського Парламентського спеціального онлайн-уроку до других роковин повномасштабного вторгнення рф на територію України, який провели фахівці Освітнього центру Верховної Ради України.

Під час зустрічі учасники та учасниці докладніше дізналися про подвиги й звитяги Українського війська від часів Київської Русі до сьогодення. Крім того, учителі та учні отримали унікальну можливість зустрітися онлайн із українськими військовими, які несуть службу в бойових підрозділах, названих на честь славетних героїв та битв, кожного дня наближаючи нашу велику Перемогу й демонструючи світові справжню українську незламність, честь і відвагу! Наприкінці заходу на учасників і учасниць чекала вікторина.

Учні, батьки та педагоги школи взяли участь у створенні відеоролику «730 днів стійкості. До другої річниці повномасштабного воєнного вторгнення росії на територію України присвячується…»

Ми віримо, що український народ здолає ворога і здобуде перемогу! Пам’ятаємо про наших героїв! Слава Україні!