День пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років

Книга пам’яті жертв Голодомору

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей.

Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

Напередодні Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті», приуроченій Голодомору 1932-1933 років в Україні, у Слов’янській спеціальній школі № 23 Доноблради пройшло ряд заходів.

Книга пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років

Учитель історії Вовк А.І. у 6-12 класах провела уроки пам’яті жертв геноциду українського народу,   години спілкування, на яких учні мали змогу переглянути Книгу пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років по Донецькій області та знайти там прізвища своїх родичів, які у ті страшні моторошні дні померли від голодної смерті.

Під час перерв школярі переглянули документальні відео та фотоматеріали, що дали змогу унаочнити жорстокі факти з життя українського народу. В уяві кожного постали жахливі картини знущання над українцями: опухлі і змучені від голоду діти, зневірені та знедолені дорослі, люди похилого віку. Наприкінці заходу школярі хвилиною мовчання вшанували пам’ять померлих 1932-1933 років. В цю мить кожен школяр замислився про той непереборний жах, який охоплює людину в момент, коли дитина просить у матері їсти, а навіть маленького шматочка хліба немає, про нестерпний біль від втрати рідних…

Трагічні сторінки історії

Звертаючись до учнів школи, Вовк Алла Іванівна закликала всіх зберегти пам’ять про трагічні сторінки історії нашої держави для майбутніх поколінь та запалити свічку пам’яті 27.11.2020 року о 16:00.